Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Ja wiem, że to jest niewiarygodne

Dla osób, które żyją "konwencjonalnie", czyli podażają za modą i informacjami pochodzącymi z "autorytatywnych" źródeł uzdrawianie na odległość jest niewiarygodne. Jeśli Twoje pojęcia o świecie kształtują kościół, szkoła, telewizja, otoczenie, rodzina, to z całą pewnością uzdrawianie na odlegość "nie mieści Ci się w głowie".
Zwróć jednak uwagę na to, że wszystkie pospolite autorytety są niewystarczające. Prawda przez duże P jest im nieznana. Nieznany jest im człowiek, czyli Ty. Nieznana jest im natura rzeczywistości.
Jeśli szukasz Prawdy, to i tak musisz wyjść poza wszelki autorytet.
Oczywiście możesz nie interesować się Prawdą, ale wówczas Twoje życie niewiele będzie się różniło od życia zwierząt.
Potrzebujemy Prawdy żeby działać, potrzebujemy prawdy o sobie żeby być sobą, tzn. poznawać i działać we właściwy sobie sposób.
Jeżeli uważasz, że źródło ostatecznego poznania Prawdy znajduje się na zewnątrz, zawsze będziesz pytał co mówi lub myśli o tym czy tamtym ktoś inny i nigdy nie będziesz podejmował samodzielnych decyzji. Także jeśli chodzi o uzdrawianie.
To dobrze, że uzdrawianie jest niewiarygodne. Ja nie wierzę w uzdrawianie. Ja wiem, że jest ono realne. Wiara to pewne przeświadczenie, z kolei wiedza to doświadczenie.
Nie zamierzam nikogo przekonywać. Pisze się i mówi dzisiaj wystarczająco wiele o uzdrawianiu. Bioenergoterapia od dawna jest zawodem. Znajdziemy kursy, podręczniki, stowarzyszenia, są badania nad bipolem itd.
Jeśli ktoś interesuje się intelektualnie uzdrawianiem, znajdzie dzisiaj wiele materiałów do badań.
Moje zadanie to przede wszystkim nieść pomoc cierpiącym i chorym. Nie zastępując lekarza. I tak się dzieje.
Ludzie, którzy się do mnie zgłaszają poznają Prawdę przez jej działanie, skuteczność, w potrzebie, nie z kaprysu.
Warto jednak wspomnieć, że najważniejsza jest profilaktyka. Tak jak wielu ludzi kieruje się do uzdrawiania, ponieważ odrzucają posłuszeństwo autorytetom, tak też zostawienie ich stanowi warunek zdrowego i szczęśliwego życia.
Kierowanie się tym, co mówi autorytet jest sztuczne i zabija w Tobie intuicję. Stajesz się jak robot. To osłabia świadomość i staje się nałogiem, który wprowadza zaćmę w Twoje oczy, co powoduje, że zderzasz się z rzeczywistością na wiele bolesnych sposobów.
Jak głosi Zen: masz już głowę, na zakładaj na nią cudzej. Odnosi się to do tak uzdrawiania, jak i każdej, najmniejszej nawet sprawy.
Korzystaj z wiedzy i doświadczenia innych, ale nikogo nie traktuj jak wyrocznię. Miej własny punkt widzenia i poznawaj samodzielnie.
===
Zobacz Kwantowe zdrowie. Proste techniki uzdrawiania w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz