Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Masz problemy? Szukaj pomocy

Bywa, że problem nas paraliżuje. Są oczywiście różne trudności, ale niektóre sprawiają, że popadamy w melancholię i rozczulamy się nad sobą, zamiast coś z tym zrobić.
Czekamy na nie wiadomo co. Cierpienie tylko się powiększa.
Bywa, że nie chcemy pomocy, odrzucamy ją, czujemy się niegodni prosząc o nią. To błąd. Fakt, że dzisiaj za wszystko się płaci. Bywa, że problemem są także pieniądze, których nie ma. Mimo to nie ustawajmy. Prośmy, a będzie nam dane.
Zdecyduj się na poszukiwanie pomocy. Z czym masz problem? Od tego warto zacząć. Czy możesz rozwiązać go sam, czy może potrzeba porady albo działania drugiej osoby?
Często przeceniamy własne siły. To wspaniałe, że chcemy być bohaterscy i niezależni, ale okazujemy się raczej głupi, jeśli przeforsowujemy własne zdolności.
Serce podpowie Ci czy pomoc jest Ci potrzebna. Wsłuchaj się w nie. W nim nie ma pychy, która nie przyjmuje pomocy i radzi sobie doskonale sama. Jeśli poszukasz głębiej w sobie, znajdziesz duchowe prowadzenie.
Nie bawmy się w supermanów. Bądźmy ludzkimi istotami, które kierują się świadomością i współczuciem, przede wszystkim dla siebie i nie odmówią udzielenia sobie pomocy czy też nie przeszkodzą sobie w sięgnięciu po nią, mając odwagę przyznać się do własnych ograniczeń, braku wiedzy i umiejętności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz