Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Autorytet w samouzdrawianiu

Jak dalece sięgają nasze zdolności samouzdrowicielskie? Dla niektórych problemem jest to, czy w ogóle istnieją. Wynika to nie z braku potencjału, ale wiedzy i doświadczeń.
Nad samouzdrawianiem potrzeba się bardzo naharować.
W samouzdrawianiu, jak w uzdrawianiu jednym z kluczy jest autorytet, czyli hawajska szósta zasada Huny - MANA. Nie wykonuj ćwiczeń jakbyś prosił o datek, żebrał o efekty. Bądź stanowczy. Zajmij miejsce na tronie. Bądź nieugięty i pracuj z mocą (tylko pamiętaj, żeby nie przesadzać i się nie spinać - wtedy złamiesz drugą zasadę Huny - KALA, czyli wolność, zrelaksowanie).
Ciało energetyczne i fizyczne w końcu muszą się podporządkować, bo taka jest ich natura. Ciało istnieje dla Ciebie a Ty masz nad nim władzę. Pokiwaj palcem, napnij mięśnie - to tylko bardzo podstawowe jej przejawy, możesz o niebo więcej.
Samouzdrawianie to poznawanie i egzekwowanie tej władzy.
Ludzie jednak wolą być słabi. Tak, to wygodniejsza opcja. Nie musisz pracować. Zakładasz ręce. Jeśli coś dzieje się nie tak narzekasz. To Twoja praca - użalanie się i narzekanie. W końcu złościsz się, że tyle się napracowałeś, czyli napłakałeś, nażaliłeś, napanikowałeś a tu nic. Frustracja. Potem przychodzi depresja.
To, co większość ludzi umie robić doskonale, to właśnie narzekać. Albo wymyślać ograniczenia (czasami w ramach swojej domniemanej "inteligencji" czy "erudycji"). Ego każdego z nas tak działa. W ego nie ma ani cienia pewności i autorytetu.
Przejmij władzę nad swoim życiem, również nad swoim zdrowiem (musisz to sam robić, to nie jest mechaniczne ani automatyczne). Co chcesz w nim osiągnąć? Postaw sobie cel. Nie pytaj innych co jest możliwe a co nie. Nie szukaj autorytetów. Słuchaj serca.
I zobacz - zobacz jak to wszystko wygląda. Spójrz na swoje problemy, nie odwracaj oczu. To nie zadziała.
W samouzdrawianiu to Ty musisz stać się jedynym autorytetem, mistrzem i źródłem mocy. Ktoś może coś podpowiedzieć, u kogoś możesz coś zobaczyć ale cała moc musi przyjść z Ciebie.
Stańmy na wysokości zadania. Nie szukajmy winnych, nie szukajmy i zbawców. Przestańmy narzekać, weźmy się do roboty.
Co możesz osiągnąć? Nie powiem. Słuchaj siebie. Otwórz się na intuicję. Ona jest Twoim prawdziwym mistrzem, to głos Twojego ducha, prawdziwego Ja.
Podążając za intuicją otrzymasz wsparcie, wiedzę, doświadczenie, na których będziesz mógł budować swoje samouzdrawianie i wszystko inne.
===
Zobacz książkę "Potęga samouzdrawiania" w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz