Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Kurs Otwierania Czakr - 28 lutego 2016 w godz. 17:00-20:00

Kurs Otwierania Czakr ma na celu propagować bezcenną wiedzę o tym, jak pracować ze swoimi ośrodkami energetycznymi by zapewnić sobie przede wszystkim zdrowie, ale i poznanie, harmonijne relacje itd. 

Najbliższa data: 28 lutego 2016
Czas trwania: 17:00-20:00
Koszt: 40 zł
Dane do przelewów i kontakt: zakładka Zamówienie

Chcę podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami i pomóc Ci otworzyć się na subtelny wymiar Twojego ciała energetycznego.
Ponieważ pracuję z nim na co dzień, mam odpowiednie doświadczenia, a także uprawnienia czakroterapeuty i koloroterapeuty oraz inne, związane z pracą z energiami (potwierdzone egzaminem państwowym), jestem w stanie skutecznie i bezpiecznie pomóc Ci rozpocząć albo rozwinąć Twoją drogę praktyki z ośrodkami energii.
Poruszane są na nim takie zagadnienia, jak:
  • poprawne pozycje ciała i mudry
  • ćwiczenia oddechowe i oczyszczające
  • wizualizacje czakr (siedmiu czakr głównych) i energii
  • techniki oddziaływania na czakry w celu ich pobudzenia, oczyszczenia i otwarcia
  • BHP pracy z czakrami i energią
  • czakry i zdolności psychotroniczne oraz szamańskie
Nauczysz się na kursie przyjmowania poprawnej pozycji ciała, tzw. pozycji medytacyjnej. To podstawa, o której nie należy zapominać. 
Oczyszczanie oddechowe jest również ważne, ułatwia wgląd wewnętrzny i odblokowuje ogólny przepływ energii, przynosząc również rozluźnienie.
Największą skuteczność osiągamy wtedy, gdy widzimy czakry, zgodnie z szamańską zasadą IKE. Istnieją sposoby rozwoju percepcji ośrodków energii i kolorowych pran.
Kolejną rzeczą, którą poznasz na kursie, jest odpowiednie oddziaływanie na czakry, czyli właściwa metoda wpływania na nie, którą po kursie będziesz w stanie stosować samodzielnie, na co dzień.
Poinformuję Cię również jak pracować, czego unikać, aby zapobiegać negatywnym efektom niepoprawnych praktyk z energią i czakrami.
Będzie również miejsce na kwestię czakr i zdolności paranormalnych, głównie robienia odczytu energetycznego.
Chcę dać Ci klucz, który będziesz w stanie używać we własnym zakresie. Czakry istnieją, ja to wiem, wiem jak z nimi pracować. Ktoś przekazał mi tę wiedzę. Ty także możesz to wiedzieć - mogę i chcę podzielić się z Tobą tą wiedzą. Decyzja należy do Ciebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz