Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Jak można dowieść istnienia energii życiowej?

Bardzo interesujący jak dla mnie temat: jak udowodnić istnienie energii, którą stosuje się w uzdrawianiu. Ale zacznijmy od samego początku, od dowodzenia w ogóle.
Kiedyś na wykładzie z logiki z ust profesora usłyszałem zdanie, które chyba zapamiętam na całe życie: "dowodzenie nie jest jedynym sposobem uzasadniania twierdzeń". Niby prosta sprawa, ale ile komplikacji tworzy ciągłe czepianie się dowodzenia!
Pewne twierdzenia uzasadnia się bezpośrednio w doświadczeniu. Mówił o tym już Arystoteles. Twierdzeń empirycznych się nie dowodzi.
Istnienie energii życiowej jest twierdzeniem empirycznym. Można uzasadnić to twierdzenie tylko w doświadczeniu a nie w jakimś tam dowodzeniu.
Nie pozostaje nic innego, jak rozwinąć zdolność postrzegania energii. Jak można to zrobić? To dobry materiał na książkę, kurs, bo w jednym krótkim artykule nie da się wprowadzić w temat. Można go tylko poruszyć.
Jak możemy zacząć widzieć energię? Dobrze jest zacząć od nauki widzenia aury. Ale da się też zacząć od wizualizacji energii jakby "od środka", w ciele energetycznym.
Ludzie mają różne preferencje.
Jeśli chcesz przepracować ze mną ten temat, to zapraszam na indywidualne konsultacje z Huny. Mogę poprowadzić Cię online w ćwiczeniach. Jak dotąd nie było osoby, z którą pracowałem i która nie odniosłaby sukcesu w postrzeganiu energii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz