Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Na ile skuteczne jest uzdrawianie?

Osoby, które widzą taką ofertę, jak moja mogą się siebie pytać: czy to mi pomoże? Niekiedy zadają takie pytanie mnie. Co wtedy odpowiadam? Piszę, że nie wiem, czy pomoże. Bo naprawdę nie wiem.
Lekarz też nie jest pewien, czy wyleczy pacjenta. Zawsze mogą pojawić się jakieś komplikacje. Nie można wziąć odpowiedzialności za cudze zdrowie i życie. Można zrobić, co jest w naszej mocy, ale nie da się niczego obiecać.
Co można uzdrowić? Sądzę, że prawie wszystko. Tylko że nie każdego i nie zawsze.
Na przyjmowanie energii wpływ ma nie tylko strona wysyłająca, ale i odbierająca. Niektórzy ludzie są na nią otwarci, przyjmują ją szybko, efekty są zaskakujące, inni z kolei reagują inaczej.
Naszym zadaniem nie jest jednak wróżyć kto ile energii przyjmie i co się wydarzy. Robimy, co potrafimy - my, tj. uzdrowiciele np. metodami Huny.
Działamy według swoich umiejętności, a w przypadku np. bioenergoterapii uprawnień (bo na to papierek być musi, inaczej łamie się prawo używając nazwy "bioenergoterapeuta" czy "bioenergoterapia" w swoich usługach).
Wszystko jest indywidualne. Nie ma dwóch takich samych płatków śniegu. Nie ma dwóch takich samych ciał energetycznych i mentalnych.
Na pytanie "na ile skuteczne jest uzdrawianie?" należy raczej odpowiedzieć innym pytaniem niż dać gotową odpowiedź: "a czym jest uzdrawianie?". Jeśli uzdrawianie jest jak reperacja samochodu, to można dać gwarancję. Ale człowiek nie jest maszyną. Bioenergoterapeuci nie wiedzą o człowieku wszystkiego, podobnie jak uzdrowiciele Huny i wszyscy inni.
Nie wiem na ile skuteczne jest uzdrawianie. Na to nie można udzielić odpowiedzi. Uzdrawianie bywa skuteczne, ale na ile będzie dla Ciebie nie mogę Ci powiedzieć. Gdybym o czymkolwiek Cię zapewniał, kłamałbym.
Mogę dzielić się wrażeniem, że np. sądzę, że taki czy inny efekt się pojawi. Jest to jednak tylko moje przekonanie, nie zaś obietnica.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz