Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Poznaj swoje ciała i przekrocz "nieprzekraczalne"

Ciało energetyczne jest częścią ciała fizycznego. Można je postrzegać zmysłowo i używać go do różnych celów. Ciało astralne także jest materialne. Zajmuje określone miejsce w przestrzeni, czyli jest rozciągłe. Ono również umożliwia postrzeganie zmysłowe. O innych ciałach nie wspomnę w tym momencie, bo nie ma potrzeby.
Zewnętrzna, gruba powłoka się rozpadnie, wraz z nią ciało energetyczne, ale pozostanie ciało astralne - tak, mówię o śmierci. Jeśli będziesz nad sobą pracować, ze swoimi ciałami subtelnymi nie będziesz musiał w to, co piszę wierzyć. Będziesz WIEDZIAŁ.
Ludzkość od wieków chce wiedzieć, ale jej błąd polega na tym, że szuka wiedzy na zewnątrz, że neguje i pomija wewnętrzne doświadczenie.
Dzieje się to z powodu materializmu, i to etycznego.
Za pomocą ciała energetycznego można wywoływać fizyczne zjawiska, jak telekineza. Można uzdrawiać, czytać w myślach. Jeśli ktoś szuka argumentów rozumowych, to je znajdzie. Tak wspaniała jest natura rzeczywistości.
Co śmieszne, wszystko nosisz na sobie 24 godziny na dobę. Masz to bliżej nie na wyciągnięcie ręki. Dlaczego tego nie znasz? Sam sobie na to pytanie odpowiedz.
Jesteśmy ekstrawertykami w tym pejoratywnym tego słowa znaczeniu. Nie zwracamy uwagi na własne ciało, emocje, myśli, wewnętrzne zjawiska świadomości. To dlatego nie znamy swoich ciał subtelnych i nie mamy zielonego pojęcia o naturze ani życia, ani śmierci.
Możesz to zmienić. Każdy może to zmienić. Nikt jednak nie może go wyręczyć. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Nie masz prawa obwiniać nikogo za to, co sam robisz ze swoją świadomością, że naiwnie kierujesz ją na zewnątrz i ignorujesz wnętrze. Ty za to odpowiadasz, jak i za wszystkie tego konsekwencje - choroby, cierpienia, tragedie, śmierć przedwczesną i w totalnej niewiedzy.
Ty, Ty, Ty!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz