Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Dlaczego Uzdrawianie Psychotroniczne zamiast metod Huny?

Każdy problem jest powiązany z całością. Miałem wielu klientów, którzy zamawiali sesje na poszczególne problemy np. finansowe, ale nie doświadczali oni wpływu energii na zdrowie.
U podstaw uzdrawiającego wpływu energoterapii na dziedziny życia leży nauka o czakrach jako ośrodkach energii i informacji. Wpływając na czakrę oddziałujemy harmonizująco na sfery życiowe.
Dzięki wprowadzeniu Uzdrawiania Psychotronicznego mogę w ciągu jednego zabiegu wspierać całość. Klient nie musi zamawiać oddzielnych sesji. Otrzymuje wsparcie energetyczne.
O wiele łatwiej będzie mi się dogadać z potencjalnymi klientami, kiedy ma do zamówienia jedną sesję. Powinien tylko zrozumieć, że wpływ na czakry jest wpływem na różne problemy niekoniecznie wprost związane ze zdrowiem, a jednak zawsze istnieje korespondencja.
Dla klientów będzie taniej zgłosić się na jedną sesję dla wsparcia całego życia, mnie łatwiej będzie ich pozyskać i obsłużyć.
W przypadku różnych, zwłaszcza poważniejszych problemów sesji może być wiele, np. jedna w miesiącu przez pół roku, ale i tak to wszystko wygląda i działa prościej.
Sądzę, że wszyscy skorzystamy na tej zmianie.
Inny powód jest taki, że nie mam bezpośredniego kontaktu z przekazem Huny, w odróżnieniu od przekazu na psychotronikę, bioenergoterapię i naturoterapię. Mogę konsultować swoje doświadczenia z osobami w Polsce, z grupy znajomych, przez co stanę się również bardziej zrozumiały dla klientów.
Koniec końców nic istotnego się nie zmienia - Uzdrawianie Psychotroniczne jest także uzdrawianiem sfer finansów, związku, zdrowia, relacji rodzinnych i towarzyskich oraz duchowej ścieżki, ale niejako za jednym zamachem.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu i ewentualnego zadawania pytań: www.uzdrawianiepsychotroniczne.pl, munin.szaman@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz