Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Jak Uzdrawianie Psychotroniczne wspiera wszystkie dziedziny życia

Każda czakra to nie tylko ośrodek energii, ale i informacji. W swojej dotychczasowej karierze psychotronicznej i uzdrowicielskiej zauważyłem pewne regularności pomiędzy czakrami a problemami i stanem życia.
Dla przykładu osoby, które miały trudności w sferze finansów, posiadały najczęściej bloki w takich czakrach, jak podstawa i serce. Czakra serca umożliwia rozpoznanie własnej zawodowej pasji, kontakt z samym sobą, uzyskiwanie wiedzy o tym, co kochamy. Czakra podstawy z kolei jest działaniem, spontanicznym urzeczywistnieniem na poziomie zewnętrznym.
Osoby z problemami w sferze związków poblokowane mają na ogół czakry płciowe, nierzadko i koronne. Czakra płciowa to relacja intymna, z kolei koronna oznacza połączenie z duchowymi poziomami, zapewnienie duchowego przewodnictwa.
Relacje rodzinne i towarzyskie to częstokroć czakra splotu słonecznego. Ma ona wpływ na poziom poczucia komfortu psychicznego, dobre samopoczucie. Energetyzuje ona układ nerwowy i "wysiada" pod wpływem silnego stresu.
Uzdrawianie dziedzin życia polega na przywracaniu czakrom właściwego działania. Podczas sesji widzę to na żywo, nie ma znaczenia, że dzieli nas odległość. Energią można pracować na długie dystanse. Jest to możliwe dzięki naszym własnym czakrom i ciałom subtelnym. Przypomina to połączenie internetowe, tyle, że z elementami telekinezy - zdalnego oddziaływania na ciało energetyczne drugiej osoby.
Kiedy czakra działa sprawnie, dana dziedzina życia wraca do równowagi pod kątem potencjału. Oczywiście w naturze nic się nie zmienia i klient musi nadal normalnie pracować, stawiać sobie zawodowe i inne cele, podejmować wyzwania. Jest mu jednak łatwiej,  otrzymuje wsparcie energetyczne.
==
Osoby zainteresowane Uzdrawianiem Psychotronicznym zapraszam na stronę www.UzdrawianiePsychotroniczne.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz