Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


15 maja 2016 - Nawiązywanie kontaktu z własnym ciałem

Wszyscy mamy ciała i wszyscy mamy z nimi problemy. Musimy je myć, karmić, leczyć czy uzdrawiać. Możemy to traktować jak wielki ciężar, ale nie musimy.
Dzięki temu, że głęboko doświadczymy natury swojego ciała zrozumiemy po co nam w ogóle ciało, jakie jest jego przeznaczenie na duchowym poziomie. To wpłynie na sposób, na jaki na nie patrzymy.
Ciało to bardzo pożyteczne narzędzie. Powinniśmy nauczyć się wsłuchiwać w nie, relaksować je, odpowiednio się z nim komunikować.
W przypadku rozwoju osobistego i duchowego ciało to "rusztowanie", to laboratorium, świątynia.
To straszne, że tak mało wiemy o ciele, przede wszystkim z doświadczenia. To skutkuje tym, że podejmujemy nietrafne wybory z nim związane, co wychodzi mu na szkodę.
Tracimy również w praktykach medytacyjnych czy szamańskich.
Jogini mają ścisłą dyscyplinę jeżeli chodzi o troskę o ciało. Asany i pranajamy to jedne z metod. Wiele innych reguł tworzy zasadę "nijama".
W zdrowym ciele zdrowy duch.
Wiedza o tym, jak komunikować się ze swoim ciałem, jak rozwijać jego świadomość, jak rozluźniać je i energetyzować będzie Ci pomocna w każdej dziedzinie. To uniwersalna nauka o tym, co podstawowe.
Duchowość bez ciała jest popadaniem w nieprawdopodobne historie i egoizm. Tym, co uwalnia od ego, jest doświadczenie natury ciała. Zauważasz, że przede wszystkim nim nie jesteś, że jest ono "puste".
Jest puste samo w sobie, ale dzięki świadomości możesz wypełnić je swoją osobistą energią i przekształcić w pożyteczne narzędzie samopoznania i samorealizacji.
Jeżeli tego nie zrobisz, to ciało będzie Twoim największym nieprzyjacielem. Stanie na przeszkodzie w osiąganiu wszystkich celów, jakie sobie stawiasz.
Uczyń swoje ciało przyjaznym dzięki nawiązywaniu z nim odpowiedniej, opartej na świadomości i wolności relacji.
==
15 maja 2016, godz. 19:00-20:30 - kurs online,
Zajęcia odbywają się w Internecie
Kosz uczestnictwa: 30 zł.
Zgłoszenia: munin.szaman@gmail.com
Niezbędny jest dostęp do komputera stacjonarnego lub laptopa (nie działa na smartfonach, tabletach itd.)
==
Dane do przelewów i potwierdzeń:
BGŻ BNP Paribas 84 1600 1462 1843 4762 0000 0004
Paweł Karwat
IBAN: PL 84 1600 1462 1843 4762 0000 0004
SWIFT: PPABPLPK
Potwierdzenia przelewów można wysyłać na adres munin.szaman@gmail.com (płacąc przez PayPal nie musisz wysyłać potwierdzenia; adres PayPal taki sam, jak do kontaktu).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz