Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Dołącz do mojego projektu żeby poznać swoje czakry

Czakry to ośrodki energii, informacji i świadomości w naszym ciele. Z powodu tego, że praca z nimi wywiera wpływ na każdy poziom życia, uznano je za jeden z najistotniejszych aspektów praktyk medytacyjnych.
Bez czakr nie ma ostatecznie właściwej medytacji, rozwoju duchowego. Wszystko, co robimy, jest niekompletne.
Jeśli wykonujesz różne ćwiczenia wewnętrzne a nie znasz czakr, to Twoje doświadczenie jest niepełne. Poza tym możesz napotkać na wiele przeszkód, których inaczej niż przez czakroterapię nie usuniesz.
Musisz poznać czakry, jeżeli Twoja świadomość ma ewoluować. Nie ma innej drogi. Dopiero one otwierają nas naprawdę na ezoterykę, duchowość, istotną rzeczywistość.
Wiem, że różnie pojmuje się czakry - dla jednych są one metafizyczną metaforą, dla innych "przedmiotem teoretycznym". Czakry istnieją NAPRAWDĘ. To części naszego ciała, jak ręce, nogi, głowa. Są one wkomponowane w strukturę organizmu.
Kiedy nie używamy czakr to przypominamy kogoś, kto nie robi użytku z jakiejś części ciała. Wpływa to niszcząco na całość.
Możesz poznać metody pracy z czakrami. Poświęcam im wiele miejsca w programie mojej Internetowej Szkoły Medytacji Pawła Karwata. Przez dłuższy czas w ramach innych projektów stosowaliśmy z uczestnikami różne metody z czakrami i nie ma z tym problemu, żeby na odległość, poprzez zajęcia online zainteresowany mógł z nimi pracować.
Czakry są istotnym kluczem. Jeżeli go nie użyjesz, nie otworzysz pełni skarbca poznania życia i śmierci, czyli samego siebie, bo do tego sprowadza się każda medytacja.
Działanie czakr ma wpływ na ciało fizyczne, umożliwia zachowanie i przywracanie zdrowia. Wiele osób zaczyna interesować się czakrami kiedy pragną wzmocnić lub odzyskać zdrowie, i bardzo dobrze. Ale nie musisz czekać na problemy zdrowotne - bądź mądry i sięgnij po czakroterapię profilaktycznie, dla korzyści duchowych.
Każda z siedmiu czakr (z nimi w tej tematyce głównie pracuje projekt, o którym wspomniałem) daje określone doświadczenie duchowe. Pomaga nam otwierać nie tylko ciało, ale i umysł oraz ducha na prawdziwą rzeczywistość oraz ukryte w niej możliwości.
Moje twierdzenie brzmi: nie ma czakr - nie ma rozwoju wewnętrznego. Wiedza do użytku wewnętrznego bez czakr to dziecinada. Ma niewielki lub żaden wpływ na realne problemy.
Jeżeli nie wiesz czym się zainteresować najpierw i przede wszystkim jeśli chodzi o tematykę rozwoju osobistego, duchowego, wewnętrznego, to moja rada brzmi: zajmij się czakrami.
Ponieważ wiedza ta wymaga konsultacji i pracy z nauczycielem, znajdź kogoś kompetentnego, możesz zapisać się także do mojego projektu.
Czakry możesz widzieć, postrzegać ich barwy i właściwości. Potrzeba czasu (czwarta zasada Huny - MANAWA) żeby rozwinąć wiedzę, doświadczenie i stać się ekspertem, ale jest to zasada uniwersalna, działająca w każdej dziedzinie.
Nie jestem guru, nie robię łaski, potrzebuję pomocy, tak jak Ty, jeżeli chcesz poznać czakry. Ty pomożesz mi swoimi pieniędzmi, a ja pomogę Tobie swoją wiedzą i umiejętnościami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz