Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Psychotronet - portal o psychotronice naukowej

Niedawno otworzyłem Psychotronet dla promocji głównie swoich usług psychotronicznych (pewnie będzie i coś takiego na tej czy pokrewnej stronie). Ale chodzi za mną od dawna idea portalu o psychotronice jako nauce i sztuce, ale opartej na naukowej wiedzy. Nie daje spokoju i... wygrała nad względami ekonomicznymi.
Tak też teraz zrobiłem - poświęciłem skrypt tego rodzaju artykułom, które mają na celu promować prawdziwe poznanie naukowe w ramach psychotroniki, w odróżnieniu od efektów aktywności pasjonatów i hobbystów zjawisk paranormalnych.
Nauka wymaga restrykcji i wielu innych zabiegów redukujących wiele właściwości poznania.
Sądzę, że na tym bazować będzie Psychotronet i tego bardzo nam brakuje. Zauważam dookoła, także wśród moich klientów, deficyt bardziej rzeczowej refleksji nad uzdrawianiem-bioenergoterapią, diagnozą nadzmysłową i innymi sztukami psychotronicznymi.
Ludzie myślą o tym jak o cudach, oczekują nierzadko zbyt wiele albo zbyt niewiele, wątpiąc w kompetencje (bo skoro jest to i tak gra wyobraźni i wiary, kompetentny wg tego myślenia może być każdy, pierwszy lepszy z ulicy).
Zapraszam na stronę Psychotronet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz