Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Usługi szamańskie metodami huny na odległość


Nazywam się Munin (Paweł Karwat), zajmuję się zawodowo psychotroniką i naturoterapią, wykonuję również usługi szamańskie metodami huny wg przekazu Serge'a Kahili Kinga (więcej na www.Huna.org). Informacja o mnie występuje w katalogu założonej przez niego organizacji Aloha International nauczycieli i terapeutów huny w Europie. Więcej o mnie pod tym linkiem.


O Metodzie

Huna to szamanizm. Dlatego używam słowa „szamanizm” w nazwie usługi, którą Ci oferuję.
Wszystkie usługi wykonywane są NA ODLEGŁOŚĆ.
Metody huny są różnorodne, jak nasze problemy. Dlatego zdecydowałem się nie promować pojedynczych technik, ale jedną ofertę usług szamańskich.
Wykorzystuję w nich nie tylko hunę, jest jedną z metod, tą, po którą sięgam najczęściej.

W czym mogę Ci pomóc?

Metody szamańskie są podobne do psychotroniki, bioenergoterapii, tyle, że uzdrawia się nie tylko ciało energetyczne i ciała subtelne. Pracuje się w nich z różnymi dziedzinami życia, jak pieniądze, związek, zdrowie, relacje rodzinne i towarzyskie oraz duchowa ścieżka.
Znaczy to, że mogę pracować dla Ciebie w związku z dowolnym celem, jeśli tylko jest konstruktywny i realistyczny.
Dzięki oddziaływaniu energetycznemu na sposób szamański można wspierać finansowy aspekt, otwierać go na błogosławieństwo. Da się zaprowadzać harmonię między partnerami lub członkami rodziny, przyjaciółmi czy w miejscu pracy.
Sytuacje są bardzo indywidualne i tak samo praca szamańska.
Zgłoś się do mnie z czymkolwiek zechcesz – zawsze można coś zrobić, choćby to, co wyprowadzi Cię z błędu, jeżeli Twoje cele nie są „zdrowe” (zdarza się tak, że uparcie pragniemy tego, co szkodliwe).
Oferuję również metody diagnostyczne, polegające na pozyskiwaniu wiedzy na dany temat drogą nadzmysłową (tzw. "jasnowidzenie").
Mogę również poprowadzić z Tobą spotkanie online w charakterze doradztwa lub indywidualnego szkolenia np. z tematu huny.

Jak działa pomoc?


Zachęcam Cię do poczytania na temat uzdrawiania na stronie www.UzdrawianiePsychotroniczne.pl albo www.Psychotronet.pl. Warto zajrzeć na stronę www.Energoterapia.pl, prowadzoną przez nauczyciela bioenergoterapii Jerzego Strączyńskiego, który publikuje na łamach „Czwartego Wymiaru” i w swoich tekstach napisał bardzo wiele tego, co chciałbym Ci przekazać jako potencjalnemu klientowi.
Dużo informacji znajdziesz również w książce Serge'a Kahili Kinga „Szaman miejski”, gdzie opisane są podstawy huny i oddziaływania, również na odległość.

Nie ma cudów

Wszystko, co mogę Ci zaoferować, to wsparcie i harmonizacja. Nie jestem twórcą Twojego szczęścia. Pomagam po prostu odblokować się ciału, energii i umysłowi w tych aspektach, w jakich pracuję w związku z celem. Cała reszta należy do Ciebie (lub innej osoby, dla której działam).
Metody huny opierają się na wiedzy o energii, ale także na szczególnych naukach hawajskich szamanów. Ich zadaniem jest wzmacnianie ducha aloha (miłości), harmonizowanie związków różnego rodzaju w oparciu o wewnętrzny autorytet (mana).
Energia huny jest bardzo szczególna. Nie są to jednak w żaden sposób cuda. Wszystko opiera się na zrozumiałych zasadach, które wykorzystuje się świadomie i odpowiedzialnie, w oparciu o prawo przyczyny i skutku.

Skontaktuj się
Jeśli masz pytania skontaktuj się proszę. Koszta i rodzaj zabiegów ustalamy indywidualnie.
Wyślij do mnie swoje zdjęcie lub zdjęcie osoby, której sesja szamańska miałaby pomóc. Napisz w czym problem, jakie są potrzeby.
Przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę.
Adres do kontaktu: munin.szaman@gmail.com.
Co do fotografii to wystarczy sama twarz, zdjęcie nie musi być nowe. Użyję jej w odczycie wstępnym, który pomoże mi zdiagnozować sytuację i stworzyć indywidualną ofertę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz