wtorek, 12 marca 2019

Bądź centrum, nie satelitą

Chcesz zmienić swoje życie? Każdy ma coś do zmiany. I prawie każdy popełnia pewien kardynalny błąd. Widzi siebie jako satelitę, a nie centrum.
Innymi słowy stawia sam siebie w pozycji piłki, a nie gracza.
Ganiamy za pieniędzmi, seksem, promocjami w marketach, wybitnymi ludźmi. Zamiast stać stabilnie w miejscu i działać siłą własnej masy, swoją duchową i energetyczną grawitacją my stałe poruszamy się i przemieszczamy do jakiegoś "tam". W tym magicznym "tam" jest zawsze lepiej, jest wręcz wspaniale, problem tylko w tym, że nigdy nas "tam" nie ma.
Ale to właśnie "tu" istnieje cała obfitość mocy do zmiany. Jeżeli nie ma nas ani "tam", ani "tu", to na pewno czujemy się i jesteśmy słabi, zrezygnowani i nieskuteczni.
Bądźmy gwiazdami a nie księżycami. Świećmy własnym światłem, pochodzących z wnętrza, a nie odbitym.
Dlatego musimy nauczyć się bycia tu i teraz, czerpania z siebie wiedzy i mocy, bycia dla siebie źródłem.
Prawo Przyciągania działa tylko wtedy, gdy jesteś osadzony w centrum, a nie kiedy biegasz jak piesek za rzuconą kością.
Chcesz zmienić życie w sferach pieniędzy, związku, zdrowia, rodziny i duchowości? Nie słuchaj Amerykańców, którzy mówią Ci "zrób coś!". Właśnie odwrotnie - zatrzymaj się i zacznij generować moc przyciągania z własnej jaźni. Telepatia i telekineza załatwią resztę, a pomysłów dostarczy Ci intuicja. Full service.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteś uczniem w Szkole Prawdy

Każdy z nas żyje i uczy się. Czasami uczy się na błędach cudzych, czasami własnych. Niemniej warto wziąć pod uwagę, że możemy się mylić i że...