niedziela, 10 marca 2019

Jak wyobrażam sobie idealną współpracę z Klientem

Moje usługi są po to, by nieść pomoc. Ja pomagam Klientowi swoimi umiejętnościami a Klient mnie swoimi pieniędzmi.
Jednym z celów każdej firmy jest zysk i powiem pokrótce jak ja sobie wyobrażam idealną, tak to nazwijmy, relację.
Nie życzę nikomu problemów i nie zamierzam ich także nikomu wmawiać. Intensywne sesje przeznaczone są dla osób w szczególnych sytuacjach, i takich Klientów także mam.
Korzyści, jakie przynosi uzdrawianie, bioterapia są dużo większe, kiedy korzystamy z niej jako osoby zdrowe. Dlatego idealna sytuacja jest wtedy, gdy osoba zdrowa dba o siebie profilaktycznie.
Nie musi wtedy zamawiać dużo (oczywiście może jeśli ją na to stać). Jeden przekaz w miesiącu większości zdecydowanie wystarczy, by zachować czakry i ciało energetyczne doenergetyzowanymi.
Odblokowane czakry to nie tylko zdrowie, ale i kreatywność, odkrywanie swojej pasji, życie pełne energii, samopoznanie i rozwój. To możliwość skutecznej samorealizacji.
Dlatego myślę sobie, że idealna sytuacja jest taka, gdy Klient wspiera się niewielką ilością przekazów w różnych sytuacjach, a nie tylko wtedy, gdy ma poważny problem.
Mądrzej jest zapobiegać niż leczyć, trzymać rękę na pulsie niż zgłaszać się dopiero gdy pojawia się mocny ból.
Lepiej nie dopuszczać do choroby już ją leczyć.
Dlatego kieruję ofertę do osób w sytuacji, w której można głównie zapobiegać. Oczywiście usługi są dla cierpiących, także na poważne dolegliwości, ale lepiej gdy ktoś zostanie zachęcony do zamówienia sobie sesji za 150 zł gdy czuje się dobrze, by czuć się jeszcze lepiej i regularnie podtrzymywać, wspierać i pogłębiać dobrostan, niż miałby wydać 1500 zł, bo pominął wcześniej możliwość profilaktyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteś uczniem w Szkole Prawdy

Każdy z nas żyje i uczy się. Czasami uczy się na błędach cudzych, czasami własnych. Niemniej warto wziąć pod uwagę, że możemy się mylić i że...