poniedziałek, 11 marca 2019

Jakie korzyści odniesiesz z przekazu uzdrowicielskiego

Co takiego przyniesie Ci przekaz uzdrowicielski? Po co go zamawiać?
Niektórzy twierdzą, że są w stanie samodzielnie wyrównać swoją energetykę, czakry, kanały. I niektórzy z niektórych faktycznie to umieją. Ale Ci ludzie musieli być przez lata szkoleni w pracy z energią.
Bo nie ma innej opcji. Tej wiedzy nie nauczysz się szybko. Owszem techniki przyswoisz, ale miną lata zanim je dostatecznie opanujesz, by naprawdę być specjalistą potrafiącym sobie w większości sytuacji wystarczyć.
Po to zgłaszasz się do uzdrowiciela. On zajmuje się tym zawodowo.
Po co zatem zgłaszać się na sesje? Właśnie po to: by wyrównać energetycznie Twoje ciało. Uzupełnić niedobory czakr i narządów. Uzdrawianie z chorób to proces wtórny. Jest efektem dostarczenia ciału bioenergii.
Wyrównywanie energetyki ma znaczenie nie tylko dla zdrowia. Skorzysta na tym każda dziedzina życia.
Zaburzenia, bloki wewnątrz prowadzą do różnych zaburzeń i bloków na zewnątrz.
Przyblokowane czakry powodują, że nie czujemy się sobą i nie zachowujemy się jak my. Mamy wyrażenie, że żyjemy nie swoim życiem; że uczestniczymy tylko w czymś, lecz tego nie tworzymy.
Uzdrawianie jest przede wszystkim dla zdrowych, dla ludzi chcących zachować równowagę, bo dzięki niej nie staną się chorzy. Z chorymi bywa różnie. Wielu można pomóc samą bioenergią, ale inni wymagają jeszcze dodatkowych metod.
Korzyść z przekazów jest taka, by pomóc Ci wrócić do siebie samego i umocnić się w tym stanie. To oznacza prawdziwa psychoduchowa równowaga. A to, że uzdrawianie pomaga ciału i zewnętrznym okolicznościom to kwestia drugorzędna. To dobrze, że tak się dzieje, ale ciało nie jest celem terapii, tak jak zdrowie nie jest brakiem choroby a życie wegetacją biologiczną.
Celem uzdrowicielstwa jest duch, jaźń, wspomaganie osoby jako osoby, a nie materialistyczne korzyści dla ciała i okoliczności.
Zbyt często myślimy dziś o uzdrawianiu w tych kategoriach, jakbyśmy byli ciałami a nie jaźniami. Owszem, ciało się regeneruje, ale to za mało by czuć się zdrowym jako osoba. Psychika, duch to właściwy cel uzdrowicielstwa.
Reasumując: po co miałbyś zamawiać uzdrawianie? Zrób to dla własnego ducha. Cała reszta to tylko przypisy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteś uczniem w Szkole Prawdy

Każdy z nas żyje i uczy się. Czasami uczy się na błędach cudzych, czasami własnych. Niemniej warto wziąć pod uwagę, że możemy się mylić i że...