wtorek, 12 marca 2019

Usługa jasnowidzenia - kiedy i na co

Ryba psuje się od głowy i wiedza jest tym, czego brak powoduje ogólną degradację życia. Kiedy nie jesteś czegoś świadomy to zarazem nie masz wyboru, który odnosiłby się do tego.
Nie wiedząc co się dzieje nie wiesz jak postąpić, działasz na oślep, na chybił-trafił.
Odczyt pokazuje Ci to, co dzieje się w Twojej podświadomości, jakie czakry, obszary życia, uwarunkowania, skłonności, ralacje układają się tak, że pojawia się problem.
Jasnowidzenie może służyć również do poszukiwania rozwiązań, bardzo często pokazują się porady, sugestie.
Wiele osób może się zdumieć trafnością i szczegółowością wglądu. Dostosowuje się on jednak do sytuacji. Nie ja mam na to wpływ.
Po prostu patrzę i notuję to, co widzę.
W odróżnieniu od wróżb ja używam świadomości do zrobienia odczytu, a nie podświadomości i symboliki np. kart. Jest to dużo trudniejsze, wymagające większej ilości pracy. Mam jednak pewność, że to, co widzę ma też sens.
W odczytach można badać wszystko i wszystkich. To oczywiście kosztuje i należy się zastanowić. Każdy na ogół wie co go boli i z czym ma problem.
Dobrze jest raz na jakiś czas, powiedzmy na pół roku zgłaszać się na odczyt w sferze zdrowia. Nie zastępuję oczywiście diagnozy lekarskiej, ale ją uzupełniam. Możesz być w szoku że diagnoza jest trafna i pokrywa się z wynikami badań.
W odczycie dla zdrowia poruszane są różne aspekty, także psychiczne.
Możesz też zgłosić się po odczyt dla sfery finansów - ogólnie lub szczegółowo na dany temat. To bardzo problematyczny i stresogenny aspekt życia, jakże często pomijany.
Związek również da się przeskanować. Można sprawdzić jak to wygląda, co należałoby zmienić lub dlaczego coś nie gra. Nie musisz być w związku żeby można było przebadać tę sferę.
Generalnie odczyt można zrobić na wszystko w sensie ogólnym lub szczegółowym. W pierwszym wariancie po prostu zaglądam do danej sfery, w drugim określasz jakiś szczegółowy w niej temat, np. nawiązanie współpracy z firmą X albo wejście w konkubinat z Panem Y.
Jeden odczyt poświęca się jednemu tematowi.
Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości po prostu napisz lub zadzwoń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jesteś uczniem w Szkole Prawdy

Każdy z nas żyje i uczy się. Czasami uczy się na błędach cudzych, czasami własnych. Niemniej warto wziąć pod uwagę, że możemy się mylić i że...